כל מה שרציתם לדעת על דירות דיסקרטיות בקריות

דירות דיסקרטיות  /  מאמרים  /  כל מה שרציתם לדעת על דירות דיסקרטיות בקריות
blog image

כל מה שרציתם לדעת על דירות דיסקרטיות בקריות

לעבוד היום אומר שרוב שעות היום אנו בעבודה ולאחר מכן אנו עוברים למשמרת שניה בבית. לפעמים השילוב הזה הוא עמוס מאוד ושגרתי מידי. שגרה אשר כוללת כל הזמן מתחים ולחצים הופכת באיזה שהוא שלב לקשה ולא נעימה והגוף מראה את אותותיה, לכן חופשה היא תמיד התשובה הנהדרת להפגת המתח. אך לא תמיד נוכל לצאת לחופשה של מספר ימים, לעיתים מתאפשרות לנו רק מספר שעות בודדות של ניתוק מהסביבה השגרתית שלנו. לפעמים מספר שעות בודדות זה כל מה שצריך על מנת להפיג מתחים והדרך הטובה והנהדרת לעשות זאת כיום היא בתוך דירות דיסקרטיות בקרית מוצקין

מהי דירה דיסקרטית ואיפה מוצאים כזו?

דירות דיסקרטיות יש בכל הארץ וניתן גם למצוא דירות דיסקרטיות בקריות. דירות אלו הן למעשה דירות שמשמות להשכרה קצרה של מספר שעות או לילה אחד על מנת להעביר שהיה רגועה, קצרה ואינטימית ולהפיג את לחצי היום יום והשגרה שלנו. בזמן ההשכרה הדירה היא לרשותכם ותוכלו לעשות בה כל מה שעולה על רוחכם. תוכלו לנוח, לישון, לקרוא ספר, לראות טלוויזיה, להזמין אוכל מפנק, להזמין את בן או בת הזוג לשהות יחד איתכם ולבלות באופן אינטימי. אתם יודעים מה עושה לכם טוב ותוכלו להחליט מה תעשו בשעות השהייה בדירה. אל הדירה ניתן גם להזמין מסאג' מפנק שיהפוך את האווירה לחוויתית במיוחד. 

מה להביא איתנו לתוך דירה דיסקרטית בקריות?

לתוך דירות דיסקרטיות בקריות אין צורך להביא שום דבר חוץ מאת עצמכם. בגלל היותם דירות דיסקרטיות, בעל המקום דואג לאבזר אותן היטב, כך שלא יהיה לכם חסר שום דבר במספר השעות שאתם שוהים בדירה. בדירה תהנו ממיטה גדולה ומפנקת ועם מצעים נעימים, ממש כמו בחדר בבית מלון מושקע. יש בדירה מקלחת ושירותים וניתן לעשות מקלחת מפנקת. במקום יש מטבחון עם מקרר אשר כולל בתוכו יין ושמפניה שתוכלו לשתות בכיף ובדרך כלל בדירה יהיה גם ג'קוזי אשר הופך את החוויה לבלתי רגילה. לאוהבי הסקס והאינטימיות, יש אבזור נהדר במידה ואתם מגיעים בזוג. 

מה היתרונות של דירות דיסקרטיות בקריות?

היתרון הראשון הוא שהדירה היא דיסקרטית לחלוטין, היא נמצאת במתחם מגורים רגיל ולא ניתן לדעת שמכירים אותה לפי שעות, כך שאתם יכולים להגיע אליה מבלי שאף אחד ידע, תוכלו להביא איתכם בן או בת זוג או אפילואת הפילגש שלכם. תהיו בטוחים שאף אחד לא יודע שאתם שוהים בדירה זו. בנוסף, אם אין ברשותכם כסף רב לחופשה ואתם מעוניינים להשקיע רק במספר שעות מצומצם, בדירה מסוג זה תוכלו לעשות זאת, לזה היא מיועדת. כמו כן, ראין צורך להגיע לדירה עם מזוודות או לארוז אותן מראש בבית, הדירות מאובזרות ויש בהן מכל טוב. 

כמה תעלה לי השכרה של מספר שעות בדירה דיסקרטית בקריות?

העלות של דירה דיסקרטית בקריות נקבעת על פי האדם המשכיר. הדירה היא דירה לצורך עסקים והיא פרטית. לכן אין מחיר מדויק. תוכלו פשוט לבדוק את המחירים באזור זה. לרוב המחיר משתלם ואתם מקבלים דירה מושקעת במיוחד, מאובזרת והחוויה בה משתלמת. המחיר יושפע כמובן גם משירותי מסאג' אם תרצו להזמין אל הדירה. בעל המקטם בדרך כלל מקושר עם מספר מעסות אינטימיות מהאזור ויוכל להזמין אחת או שתיים כאלו עבורכם. העלות תהיה יותר גבוהה, אך השירות שתקבלו ישתלם לכם. הבחירה היא בידיכם, על פי מה שאתם אוהבים ומעוניינים. 

סוגי המסאג' שניתן לקבל בדירה דיסקרטית בקריות

בתוך דירות דיסקרטיות בקרית אתא או בעיר אחרת באזור הקריות ניתן לקבל מספר סוגי מסאג'. ניתן ללכת על המסאג' הרגיל המקצועי כמו שמציעים בבתי המלון או שניתן להזמין מראש מסאג' אינטימי הכולל מגע. דירות דיסקרטיות בקריות כוללות בתוכן את שירותי המסאג' ותוכלו להזמין בכל שעה בזמן שאתם בדירה מסאג' מסוים במעל המקום. כמו כן, אם אתם שוהים בדירה בזוג, תוכלו להזמין מסאג' זוגי רגיל או אינטימי לבקשתכם. 

לסיכום, דירות דיסקרטיות בקריות הן דירות נהדרות לשהיה רגועה למספר שעות על מנת להפיג את מתחי היום יום. השהיה בהן היא נעימה וניתן להשכיר אותן למספר שעות על פי מה שאתם זקוקים.